Vi på SFB - Svenskafribrevsbolaget.se

Vi på SFB


Mattias Fellenius

Styrelseordförande och medgrundare Svenska Fribrevsbolaget. Ekonomie Magister från Uppsala Universitet.

E-post: mattias.fellenius@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Nicklas Hellberg

VD och medgrundare Svenska Fribrevsbolaget. Ekonomie Magister från Uppsala Universitet.

E-post: nicklas.hellberg@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Michael Asker

Fond och placeringschef

E-post: michael.asker@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 57

Ville Torppa

Rådgivare

E-post: ville.torppa@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 22

Gustav Lindblad

E-post: gustav.lindblad@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Magnus Fock

Rådgivare

E-post: magnus.fock@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Victor Sundberg

Jurist

E-post: viktor.sundberg@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Emelie Hagström

Backoffice

E-post: emelie.hagstrom@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Hugo Engvall

E-post: hugo.engvall@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Johan Jönsson

Ekonomichef

E-post: johan.jonsson@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021 475 05 50

Juliette Ouvanguiga

Backoffice

E-post: juliette.ouvanguiga@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Linus Mild

E-post: linus.mild@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Maria Engzell

Backofficechef

E-post: maria.engzell@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 56

Sandra Curtis

Kundtjänst

E-post: sandra.curtis@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Simon Nyström

Systemchef

E-post: simon.nystrom@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 55

Stephanie Bennström

COO

E-post: stephanie.bennstrom@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 53