Vi på SFB

Arbetargr_nb

Mattias Fellenius

Styrelseordförande och medgrundare Svenska Fribrevsbolaget. VD i systerbolaget Pensionskontroll med bifirma Pensiono.

E-post: mattias.fellenius@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Nicklas Hellberg

VD och medgrundare Svenska Fribrevsbolaget

E-post: nicklas.hellberg@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Magnus Fock

Rådgivare

E-post: magnus.fock@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 50

Michael Asker

Fond och placeringschef

E-post: michael.asker@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 57

Ville Torppa

Rådgivare

E-post: ville.torppa@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 22

Linus Mild

Backoffice

E-post: linus.mild@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer 021-475 0550

Maria Engzell

Backofficechef

E-post: maria.engzell@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 56

Simon Nyström

Systemchef

E-post: simon.nystrom@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 55

Stephanie Bennström

Policy och Processchef

E-post: stephanie.bennstrom@svenskafribrevsbolaget.se
Telefonnummer : 021-475 05 53